detsember 1, 2015

Üldinfo

Kuidas osta/tellida?

Kodust lahkumata on võimalus teha tellimus läbi e-poe süsteemi. Jälgi kindlasti suuruste tabelit, et leida endale just sobivas suuruses toode. Lisad soovitud asjad ostukorvi ja vormistad tellimuse. Saadame Sulle kohe ka tellimuse kinnituse. Tasud selle alusel tellitud kauba eest ja kui kaup on laos siis hiljemalt 72h pärast on Sul asjad käes. Püsikliendid võivad tasuda kauba kättesaamisel (ettemaks ei ole vajalik).

Lisaks koostöös Aerobike Cycling Agencyga on suur valik meie riideid väljas ka Aerobike rattatöökojas ja poes aadressiga Pärnu mnt 328 Nõmme.

Laoseis ja tarneaeg

Igal tootel on näha laoseis, mis uueneb automaatselt, kui läbi e-poe oste sooritatakse. Need tooted, mis on laos, on reaalselt meil kohapeal olemas. Järeltellitavad tooted on tavapärasest soodsama hinnaga ning info tarneaja kohta leiab toote lühikirjeldusest.

Tarneaeg laos olevatel kaupadel 1-3 tööpäeva. Järeltellides on täpsem info tarne kohta kirjas toote lühikirjelduses.
Personaalse disaini realistlik tarneaeg 35-60 päeva
Tasuta transport alates tellimusest, mis ületab 80€

 

Tagastamine ja ümber vahetamine

Kui tellides olete kauba kätte saanud ja selgub, et suurus ei ole päris õige, siis võtke meiega ühendust ja teavitage meid oma murest ning leiame sobivaima lahenduse.
Toode ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis koos kõikide siltidega. Personaalse disainiga tooteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata.
Ümbervahetamisega kaasnevad postikulud kannab ostja. Toote on võimalik ümber vahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

 

Kaebuse esitamise tingimused

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib kaebuse esitada toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil või elektronposti aadressil. Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega ja leiab et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, info[ät]tarbijakaitseamet.ee). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.