Allahindlus!

Akupank Mi Slim 5000mAh

19.90 16.80

Käid tihti reisimas? Kasutad trenni tehes Endomondot, Runtasticut, Strava vms? Mobiiltelefoni aku saab väga kiiresti tühjaks? Pole alati võimalust oma nutitelefoni laadida? Kui oled vastanud mõnele küsimusele jaatavalt, siis on meil just midagi Sulle. Pakume kvaliteetseid ja stiilseid akupankasid, et saaksid vajalikul hetkel mobiili täis laadida ja oma tegevust jätkata. Väga vajalik abimees treenijale või pikemaid matku tegevale inimesele.

3 laos (saab järeltellida)

Tootekood: T-02 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Akupankasid on väga erinevaid ja erinevate hindadega. Kuidas valida just see õige? Odavad “hiinakad” ei pea kuigi kaua vastu, sest elemendid (akud), mida akupangas kasutatakse on tavaliselt väikese mahtuvusega ning X tootja omad. Reklaam mahtuvusest 10000mAh või rohkemgi ei pruugi alati tõele vastata eriti veel siis, kui akupank näeb suuruselt üpris pisike välja.

Kuna Xiaomi akupankades on kasutatud ülimalt kvaliteetseid LG ja Samsungi elemente, siis võid kindel olla, et saad endale truu abimehe. Lisaks oskab Xiaomi need elemendid stiilsesse ja vastupidavasse korpusesse ära mahutada.

  • Reaalne mahtuvus 5000mAh
  • ATL/Lishen lithium-ion polymer elemendid
  • Elektroonika ja kaitsmed firmalt Texas Instruments
  • iPhone 5S telefoni saad üle kahe korra täis laadida
  • Üks õhemaid akupankasid maailmas (paksus alla 1cm)

NB! ringi on liikumas ka odavamaid koopiaid, mis loomulikult ei vasta sellisele kvaliteedile. Meilt saad 100% originaal toote koos garantiiga! (seerianumbri alusel on võimalik toote ehtsuses veenduda kasutades SEDA linki).

Rohkem infot: SIIT